Paylaş

Kurumsal

Modern inşaat teknikleri,kaliteli inşaat malzelemeri,uzman ve deneyimli teknik kadromuz,20 yıllık tecrübemiz ile birlikte değişen ve gelişen modern hayata uygun yapılar üretiyoruz.Okullardan iş merkezlerine kadar sektörümüzle alakalı tüm yapıları, müşterilerimizin emeklerini kendimize bir borç bilip, dünya standartlarına uygun yapılar üreterek daha yaşanılabilir bir çevre oluşturuyoruz.

  • Karadeniz Yapı & Tente ve
    Mavi İnci İnşaat Genel Müdürü

    Abdullah KİRAZ

    Genel Müdür

NELER YAPIYORUZ

PROJE

DANIŞMANLIK

YATIRIM

MİSYONUMUZ

Mavi İnci İnşaat; toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Mavi İnci İnşaat, her zaman “Yeniliklerin Mimarı Olma’’ ilkesiyle hareket etmiş, yatırım yaptığı tüm alanlarda modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşa etmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmelliyetçi üretim politikasıyla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedef haline getirmiştir. Mavi İnci İnşaat, omuz omuza çalışmanın verdiği gücü halkının beklentileri doğrultusunda Mavi İnci İnşaat’ya yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşa etmeye devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mavi İnci İnşaat, “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir inşaat şirketi olma" vizyonu çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Mavi İnci İnşaat için kalite her zaman önceliklidir. Şirketimiz sadece Türkiye’de geçerli standart ve yönetmelikleri uygulamakla kalmayıp, Avrupa standartları ve yönetmeliklerini de uygulamaktadır. Aynı zamanda faaliyet gösterilen bölgelerdeki müşteri beklentilerinin ve yerel standartların incelenmesi ve uygulanması esas alınmaktadır.

0
Biten Proje
0
Devam Eden Proje
0
Mutlu Müşteri